Gdzie wybrać się nad Morze?

Często szukamy miejsca, do którego warto się udać na wakacje. Myślimy o zagranicy nie patrząc na polskie nadmorskie miejscowości. Jedną z nich jest Rewal. Jest to miasto położone w województwie Zachodniopomorskim. Co roku ściągają tam tłumy turystów jednakże nigdy nie jest ono przepełnione. Spowodowane jest to bardzo dobrze rozbudowaną bazą noclegową. Wybór ofert jest naprawdę duży. Pokoje nad morzem, apartamenty i wiele innych to praktycznie standard. Każdy znajdzie coś dla siebie, coś co ucieszy go i jego własną kieszeń. Aby znaleźć ciekawe ofert można posłużyć się internetem. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać frazę ‚pokoje Rewal’.

Wyświetli nam się mnóstwo ofert noclegowych. Zakwaterowanie najlepiej zarezerwować sobie nieco wcześniej, żeby nikt nie podkradł nam naszego wymarzonego pokoju. Kiedy zameldujemy się w wybranym ośrodku wypoczynkowym śmiało możemy rozpocząć wakacje w Rewalu. Rzucającym na kolana elementem są niewątpliwie plaże. Bardzo szerokie i piaszczyste są rajem dla leniuchów. Można również zaobserwować tam wspaniałe widoki wschodu i zachodu słońca. Piękne widoki są atutem tarasu widokowego, który znajdziemy przy ulicy Parkowej.  Można tam zrobić wspaniałe zdjęcia, którymi śmiało będzie można się pochwalić wśród znajomych. Dla  bardziej aktywnych przewidziano atrakcje związane ze sportem.

Dostępne są korty, idealne na partyjkę tenisa ze znajomymi oraz hala sportowa, gdzie można uprawiać wiele dyscyplin sportowych. Do dyspozycji mamy także stadninę koni. Można tam wynająć konia i sobie spokojnie pogalopować. Oczywiście są tam odpowiedzialni instruktorzy, którzy znają się na rzeczy. Spacerowicze również znajdą wiele atrakcji np. jednym z ulubionych punktów wycieczek piechurów jest  latarnia morska, zbudowana w 1886 roku. Jest udostępniona do zwiedzania, a z jej szczytu można podziwiać piękny widok na morze i okolicę. Bardzo chętnie w Rewalu uprawia się paralotniarstwo. Doskonałe warunki na klifie powodują, że jest tam bardzo bezpiecznie. Serdecznie polecam wyjazd do Rewala na wakacje, gdyż będą ona niewątpliwie udane i na długo zapadną w naszą pamięć.

Zdjęcie ze strony: Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *