Dokąd wybrać się na wakacje?

Hiszpańska Riwiera? Lazurowe Wybrzeże? Nie, odpowiedź leży dużo bliżej niż Ci się może wydawać. Wspaniałym miejscem na wakacje jest polski Rewal. Tak, tak Rewal w województwie zachodniopomorskim. Historia osadnictwa na terenie tej miejscowości sięga XV wieku. Pierwsi fani wakacji przybyli tutaj w 1830 roku. Dzisiaj w miasteczku pozostały ostatki z wioski rybackiej. Przetransformowała się ona w typowo wakacyjny kurort. Niewątpliwie było to dla niej plusem. Wybierając się do Rewala na urlop warto zarezerwować sobie miejsce noclegowe nieco wcześniej, żeby uniknąć zgrzytów. Doskonałe ofert znajdziemy w internecie.

Wystarczy wpisać frazę typu ‚pokoje Rewal’ i od razu znajdziemy mnóstwo ofert. Pokoje nad morzem, apartamenty, tanie pokoje to niemalże standard. Baza noclegowa stanowi naprawdę mocny punkt tej miejscowości. Innym mocnym punktem mogą być szerokie i piaszczyste plaże, które stanowią raj dla leniuchów. Doskonałe widoki podziwiać można ze specjalnie przygotowanego tarasu widokowego. Mieści się on przy ul. Parkowej. Możemy tam zrobić niesamowite fotki, które będą pamiątką na całe życie. Ci, którzy są zwolennikami aktywnej formy wypoczynku powinny zainteresować korty oraz hala sportowa. Są to doskonałe obiekty, dzięki którym poprawimy naszą kondycję oraz spalimy nadmiar tłuszczyku.

Ulubionym miejscem spacerowiczów jest rewalska latarnia morska. Zbudowano ja w roku 1886. Została ona częściowo zniszczona w trakcie II wojny światowej, jednak udało się ją odbudować. Stanowi doskonały obiekt do podziwiania widoków morza i okolicy. Fani nocnego życia również znajdą coś dla siebie. Dwie bardzo dobre dyskoteki to doskonała okazja do wspaniałej zabawy. Oferta Rewala to również jazda konna. Można udać się do stadniny, w której spotkamy fachowców, znających się na rzeczy. Nauka jazdy będzie nam sprawiać przyjemność i bardzo odprężać. Serdecznie polecam wyjazd do Rewala, gdyż jest to naprawdę doskonała miejscowość do spędzenia w niej niezapomnianych wakacji. Gwarantuje ona nam świetny urlop.

Zdjęcie ze strony: Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *